Powered by Smartsupp

LandCraft Spirits - Turmut

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
800 Kč
Kategorie: Vermut
Položka byla vyprodána…
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 2500 Kč
Kamenná prodejna v Olomouci
Kamenná prodejna v Olomouci
Ráda Vás poznám osobně
Poradím s výběrem
Poradím s výběrem
Osobně, telefonicky nebo e-mailem

Popis produktu není dostupný

Landcraft je malý lihovar, jejich práce začíná s pěstováním vlastních bylin a sledováním celoročního cyklu ovoce od pupenů až po plody. Jejich zájem o přírodu a krajinu jako celek je zjevný. Jejich cílem není jen vyrábět co nejlepší slivovici nebo meruňkovici, ale zachytit krajinu a její bohatství do lahve. Landcraft se také zabývá principy cirkulární ekonomiky a často pracuje s materiály, které by jiní vyhodili, jako jsou stáčky z cidrérií nebo pomerančové slupky.

Starají se o sady s starými odrůdami jabloní, ořešáků a višní, přičemž nové sady staví na vysokokmenech bez chemického ošetření. Vlastní včelstva v sadech slouží k opylování stromů a medu, který získávají, používají při výrobě likérů. Tráví mnoho času na mezích a loukách, kde sbírají divoké ovoce a pěstují různé byliny pro své výrobky. Likéry vyrábějí pouze z ovocných, bylinných, medových a destilátových ingrediencí, bez umělých přísad. Spolupracují s malými naturálními vinaři a cideristy a vyrábějí z jejich základů vermuty.

Jejich provoz je malý, většina výrobků existuje pouze v jedné omezené šarži. Každá láhev má své číslo a limitované šarže mají ručně vyráběné etikety. 

Zpět do obchodu